Essee jalgpallist: kangelaste ja maailmameistrivõistluste võitjate nimekiri

Autori foto
Kirjutas kuninganna Kavishana

Essee jalgpallistEssay on Football: - Jalgpall on üks populaarsemaid mänge kogu maailmas. Täna koostab Team GuideToExam õpilastele jalgpalliteemalisi esseesid. Kohe alguses tahame selgeks teha, et neid esseesid saab kasutada ka jalgpalliteemalise artikli kirjutamiseks või esseed mängude ja spordi vajalikkusest.

Ilma viivituseta

LASKE KERIMIDA

Pilt esseest jalgpallist

50 sõna essee jalgpallist

Jalgpall on populaarne välimäng, mida mängitakse kõikjal maailmas. Tavaline jalgpallimäng kestab 90 minutit ja on jagatud kaheks pooleks. Igal poolajal on aega 45 minutit.

Jalgpallimeeskond, mis koosneb 11 mängijast. See mäng on väga populaarne, kuna mängu iga minut on täis põnevust ja põnevust. Maailma jalgpalli kõrgeim autoriteet on FIFA. Jalgpalli mängimine teeb mehe vormi ja terveks.

100 sõna essee jalgpallist

Üks populaarsemaid välimänge on jalgpall. See on 90-minutiline mäng, mis on täis põnevust ja põnevust. Pealtvaataja saab naudingut kuni mängu viimase minutini.

Jalgpall on mäng, mis teeb meid vormiks ja terveks ning õpetab meile ka meeskonnatöö väärtust. Ilma meeskonnatööta ei saa jalgpalli kunagi võita.

Jalgpalli omapära ulatub Kreeka tsivilisatsioonini. Kuid kaasaegne jalgpallimäng sai alguse Inglismaalt. Praegu mängitakse jalgpalli kõikjal maailmas.

Prestiižseim jalgpalliturniir on FIFA World Club, mis peetakse nelja-aastaste intervallidega. India pole jalgpallis seni nii palju teinud. Kuid järk-järgult nähakse India mängijaid selles mängus uuendamas.

200 sõna essee jalgpallist

Jalgpall on välimäng. Seda mängu mängiti esmakordselt Inglismaal 1863. aastal. 21. sajandil mängisid seda mängu mitmed riigid nagu Saksamaa, Iirimaa, Hispaania, Holland ja Prantsusmaa.

FIFA (1904) on jalgpalli kõrgeim juhtorgan, mis viis läbi rahvusvahelisi rahvusvahelisi võistlusi. Mängitakse 120 jardi pikkusel ja 80 jardi laiusel väljakul nahast palliga. Mõlemal pool mänguväljakut on kaks posti kahekümne meetri kaugusel.

Mõlemal poolel on üks väravavaht ning mõlemal küljel on kaks tagamängijat, kolm poolkaitsjat ja viis ründajat. Mängu mängivad kaks võistkonda, kus mõlemal poolel on XNUMX mängijat ja mida juhib kohtunik. Tema vile puhumisel mäng algab.

Lühike Essee jalgpallist

Kumbki meeskond üritab palli vastaspoole kaheväravalisest sööta ja vastane kaitseb. Väravavaht jälgib rangelt väravaposte, mis ei lase pallil postidest läbi pääseda.

Mängu võidab meeskond, kes lööb rohkem skoori. Kui mõlemad meeskonnad löövad antud aja jooksul võrdse arvu väravaid või ei löö ühtegi väravat, loetakse see viiki.

Mängu mängitakse tavaliselt üheksakümmend minutit viie- kuni kümneminutilise intervalliga. Pärast vaheaega vahetavad pooled poolt. Selles mängus on mõned kehtestatud reeglid, nagu - ükski mängija ei tohi palli kätega puudutada ega üksteist laadida.

Selle mängu positiivne külg on see, et see muudab mängijad tugevaks, aktiivseks, kiireks ja kuulekaks. Jalgpall on tõesti üks põnevamaid ja põnevamaid mänge.

Pilt pikast esseest jalgpallist

Pikk essee jalgpallist

Sissejuhatus:- Jalgpall on üks populaarsemaid spordialasid, mida mängitakse peaaegu igas maailma nurgas. 11 mängijast koosnev jalgpallimeeskond mängib tulemuse nimel 90 minutit. Seda mängu nimetatakse ka jalgpalliks.

Jalgpalli ajalugu: - Jalgpallil pole tõestatud ajalugu. Aga väidetavalt mängiti Kreekas ja mõnel pool Euroopas iidsetel aegadel jalgpalliga väga sarnast mängu.

Aga kaasaegne jalgpall on Inglismaal arendatud või üles kasvanud. 1789. aastal loodi Inglismaal esimene jalgpalliklubi. Kuna mäng kogub iga päevaga populaarsust. Nüüd peetakse jalgpalli üheks populaarseimaks välimänguks maailmas.

Jalgpalli reeglid: - Jalgpalli mängitakse teatud reeglite ja reeglite järgimisel. Esiteks peab jalgpallimeeskond koosnema maksimaalselt 11 mängijast.

Seal on väravavaht, kes saab palli käega puudutada, kuid ülejäänud 10 mängijat saavad palli liigutamiseks kasutada ainult jalgu, pead või rinda. Üldiselt mängitakse jalgpallimängu 90 minutit, mis on jagatud kaheks pooleks. Igal poolajal on 45 minutit.

Kui aga määratud 90 minuti skoor jääb samaks, lisatakse tulemuse esiletoomiseks 30 lisaminutit. Seega saab antud juhul mängu venitada 120 minutiks.

Samal ajal, kui tulemus jääb samaks ka 120 minutiks, võib kohtunik otsustada penaltiseeria läbiviimise. Kohtunik ja kaks liinimeest kontrollivad mängu ning määravad vastasvõistkonnale vabalööke või penalteid, kui mõni mängija teeb mängu ajal vea.

Jalgpalli mängimise eelised: - Jalgpall on mäng, mis meeldib kõigile, sest sellel on palju eeliseid. Jalgpall on välisport. Jalgpalli mängimine teeb mehe vormiks ja terveks, sest jalgpalli mängides muutuvad meie lihased tugevaks, põletab see ka rasvu.

Pealegi on jalgpall spordiala, mis õpetab meile koostööd ja meeskonnatööd väärtustama. Praegusel ajal võib inimene jalgpalli mängides palju nime ja kuulsust saavutada.

Järeldus: - Jalgpall kogub iga päevaga populaarsust. See mäng on populaarne ka Indias. Kuid siiski on Ameerika ja Euroopa riigid selles spordis Indiaga võrreldes palju arenenud.

India pole seni FIFA MMil võistelnud, kuid viimasel ajal on India jalgpallis märgata palju arengut.