Eseja par futbolu: varoņi un Pasaules kausa ieguvēju saraksts

Autora foto
Rakstījusi karaliene Kavišāna

Eseja par futboluEseja par futbolu: - Futbols ir viena no populārākajām spēlēm visā pasaulē. Šodien Team GuideToExam skolēniem izstrādā dažas esejas par futbolu. Jau pašā sākumā vēlamies precizēt, ka šīs esejas var izmantot arī, lai izveidotu rakstu par futbolu vai eseju par spēļu un sporta nepieciešamību.

Bez jebkādas KAVĒŠANAS

ĻAUJAM RITINĀT

Esejas par futbolu attēls

50 vārdu eseja par futbolu

Futbols ir populāra āra spēle, ko spēlē visā pasaulē. Parasta futbola spēle ilgst 90 minūtes un ir sadalīta divās daļās. Katram puslaikam ir 45 minūtes.

Futbola komanda, kurā ir 11 spēlētāji. Šī spēle ir ļoti populāra, jo katra spēles minūte ir pilna ar aizrautību un saviļņojumu. Pasaules futbola augstākā autoritāte ir FIFA. Futbola spēlēšana padara vīrieti formā un veselīgu.

100 vārdu eseja par futbolu

Viena no populārākajām āra spēlēm ir futbols. Tā ir 90 minūšu spēle, kas ir pilna ar aizrautību un aizrautību. Skatītājs bauda līdz pēdējai spēles minūtei.

Futbols ir spēle, kas padara mūs piemērotus un veselīgus, kā arī māca mums, cik vērtīgs ir komandas darbs. Bez komandas darba futbola spēli nekad nevar uzvarēt.

Futbola oriģinalitāte meklējama Grieķijas civilizācijā. Bet mūsdienu futbola spēle radās Anglijā. Pašlaik futbolu spēlē visā pasaulē.

Prestižākais futbola turnīrs ir FIFA world Club, kas notiek ar četru gadu intervālu. Indija futbolā līdz šim tik daudz nav paveikusi. Bet pakāpeniski Indijas spēlētāji šajā spēlē ir redzami jauninājumiem.

200 vārdu eseja par futbolu

Futbols ir āra spēle. Šo spēli pirmo reizi spēlēja Anglijā 1863. gadā. 21. gadsimtā šo spēli spēlēja dažādas valstis, piemēram, Vācija, Īrija, Spānija, Nīderlande un Francija.

FIFA (1904) ir augstākā futbola pārvaldes institūcija, kas rīkoja starptautisku konkursu starp tautībām. To spēlē 120 jardus garos un 80 jardus platos laukumos ar bumbiņu no ādas. Katrā rotaļu laukuma pusē ir divi stabi divdesmit metru attālumā viens no otra.

Katrā pusē ir viens vārtsargs, un katrā pusē ir divi aizsargi, trīs pussargi un pieci uzbrucēji. Spēli spēlē divas komandas, kurās katrā pusē ir vienpadsmit spēlētāji, un to vada tiesnesis. Nopūšot viņa svilpi, spēle sākas.

īss Eseja par futbolu

Katra komanda mēģina izsist bumbu cauri pretējās puses diviem vārtiem, un pretinieks mēģina aizsargāties. Vārtsargs stingri uzmana vārtu stabus, kas neļauj bumbai izkļūt cauri stabiem.

Spēli uzvar komanda, kura gūst vairāk vārtu. Ja abas komandas konkrētajā laikā gūst vienādu skaitu vārtu vai neiegūst nevienus vārtus, tas tiek pasludināts par neizšķirtu.

Spēle parasti tiek spēlēta deviņdesmit minūtes ar piecu līdz desmit minūšu intervālu. Puses pēc pārtraukuma maina puses. Ir daži šīs spēles noteikumi, piemēram, neviens spēlētājs nedrīkst pieskarties bumbiņai ar rokām vai lādēt viens otru.

Šīs spēles pozitīvā puse ir tā, ka tā padara spēlētājus spēcīgus, aktīvus, ātrus un paklausīgus. Futbols patiešām ir viena no aizraujošākajām un aizraujošākajām spēlēm.

Garās esejas par futbolu attēls

Gara eseja par futbolu

Ievads:- Futbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem, ko spēlē gandrīz katrā pasaules malā. Futbola komanda 11 spēlētāju sastāvā spēlē 90 minūtes par rezultātu. Šo spēli sauc arī par futbolu.

Futbola vēsture: Nav pierādītas futbola vēstures. Taču runā, ka senatnē Grieķijā un dažviet Eiropā tika spēlēta spēle, kas ir ļoti līdzīga futbolam.

Bet mūsdienu futbols ir attīstīts vai audzināts Anglijā. 1789. gadā Anglijā tika izveidots pirmais futbola klubs. Tā kā spēle katru dienu kļūst arvien populārāka. Tagad futbols tiek uzskatīts par vienu no populārākajām āra spēlēm pasaulē.

Futbola noteikumi: - Futbolu spēlē, ievērojot noteiktus noteikumus un noteikumus. Pirmkārt, futbola komandā jābūt ne vairāk kā 11 spēlētājiem.

Ir vārtsargs, kurš var pieskarties bumbai ar roku, bet pārējie 10 spēlētāji var izmantot tikai kājas, galvu vai krūtis, lai pārvietotu bumbu. Parasti futbola spēli spēlē 90 minūtes, kas ir sadalīta divās daļās. Katram puslaikam ir 45 minūtes.

Bet, ja atvēlētajās 90 minūtēs rezultāts paliek nemainīgs, tiek pievienotas papildu 30 minūtes, lai parādītu rezultātu. Tādējādi šajā gadījumā spēli var pagarināt līdz 120 minūtēm.

Vienlaicīgi, kad rezultāts paliek nemainīgs arī 120 minūtes, tiesnesis var nolemt veikt soda sitienu sēriju. Tiesnesis un divi līnijsargi kontrolē spēli un piešķir brīvsitienus vai soda sitienus pretējai komandai, ja kāds spēlētājs spēles laikā izdara pārkāpumus.

Futbola spēles priekšrocības: - Futbols ir spēle, kas patīk visiem, jo ​​tai ir daudz priekšrocību. Futbols ir āra sporta veids. Futbola spēlēšana padara vīrieti formā un veselīgu, jo, spēlējot futbolu, mūsu muskuļi kļūst stiprāki, tas sadedzina arī taukus.

Turklāt futbols ir sporta veids, kas mums māca sadarbības un komandas darba vērtību. Pašreizējā laikā cilvēks var iegūt daudz vārda un slavas, spēlējot futbolu.

Secinājums: - Futbols ar katru dienu kļūst arvien populārāks. Šī spēle ir populāra arī Indijā. Tomēr Amerikas un Eiropas valstis šajā sporta veidā ir daudz attīstītas salīdzinājumā ar Indiju.

Indija FIFA Pasaules kausa izcīņā līdz šim nav piedalījusies, taču pēdējā laikā Indijas futbolā ir vērojama liela attīstība.